Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Instalare ClanMod pe server Counter Strike 1.6 Windows

3 participanți

In jos

1.Instalare ClanMod pe server Counter Strike 1.6 Windows Empty 1.Instalare ClanMod pe server Counter Strike 1.6 Windows

Mesaj Scris de Redirects: 150 Dum Mar 11, 2012 10:49 am

[download][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Descarca de aici clanmod.rar , dupa care dezarhiveaza-l oriunde pe disc si copiaza folderul “clanmod” in HLDS\cstrike\addons (unde HLDS este directorul unde ai serverul) .Deschide HLDS\cstrike\addons\metamod\plugins.ini si treci acolo urmatoarea linie : win32 addons/clanmod/dlls/clanmod_mm.dll . Salvezi si iesi .
Asta este tot ce ai de facut pentru a instala ClanMod pe serverul tau de counter strike 1.6 .
Pentru a vedea daca s-a instalat cum trebuie deschizi serverul si dai in consola « meta list ». Daca totul este in regula ar trebui sa apara acolo ClanMod - RUN .
Tutorial ClanMod pe server Counter Strike 1.6
avatar
Redirects: 150
Membri

Mesaje : 166
Localizare : Bucuresti
Hobiuri : sasa

Sus In jos

1.Instalare ClanMod pe server Counter Strike 1.6 Windows Empty Re: 1.Instalare ClanMod pe server Counter Strike 1.6 Windows

Mesaj Scris de Jargon Dum Mar 11, 2012 11:04 am

Super !
Jargon
Jargon
Fondatori

Mesaje : 1137
Varsta : 29
Localizare : Oradea
Hobiuri : Sport

https://metin2info.all-up.com

Sus In jos

1.Instalare ClanMod pe server Counter Strike 1.6 Windows Empty Re: 1.Instalare ClanMod pe server Counter Strike 1.6 Windows

Mesaj Scris de Redirects: 150 Lun Mar 12, 2012 5:22 am

stiam
avatar
Redirects: 150
Membri

Mesaje : 166
Localizare : Bucuresti
Hobiuri : sasa

Sus In jos

1.Instalare ClanMod pe server Counter Strike 1.6 Windows Empty Re: 1.Instalare ClanMod pe server Counter Strike 1.6 Windows

Mesaj Scris de B.Marian Sam Iul 27, 2013 1:26 am

Frumos tutorial bafta.
B.Marian
B.Marian
Membri

Mesaje : 110
Localizare : Sarmasu
Hobiuri : Photo

Sus In jos

1.Instalare ClanMod pe server Counter Strike 1.6 Windows Empty Re: 1.Instalare ClanMod pe server Counter Strike 1.6 Windows

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum