Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tutorial skinuri MO&FOCA [R0botzi] pe server

5 participanți

In jos

Tutorial skinuri MO&FOCA [R0botzi] pe server Empty Tutorial skinuri MO&FOCA [R0botzi] pe server

Mesaj Scris de vitaminaXyZ Sam Feb 25, 2012 2:24 am

[size=150]
Tutorial skinuri MO&FOCA [R0botzi] pe server
[/size]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Descriere: Folosind acest tutorial veti putea modifica skinurile playerilor ]T's/CT's] cu cele din bine cunoscutele episoade cu R0botzi 0]MO&FOCA ]

Autor tutorial: eLK & ezw

De ce avem nevoie ?
1. Pentru inceput downloadam skin'urile cu R0botzi -> [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] // [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] [PAROLA LA ARHIVA ESTE: mapping.ro ]
2. Intram in cstrike/models/player si creem 2 foldere -> MO , respectiv FOCA . Dupa aceea adaugam fisierul mo.mdl in folderul MO , iar foca.mdl in folderul FOCA.
3. Downloadam [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] // [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
4. Fisierul players_models.ini il adaugam in addons/amxmodx/configs
Fisierul players_models.amxx il adaugam in addons/amxmodx/plugins
Intram in addons/amxmodx/configs/plugins.ini si adaugam jos sub toate pluginurile urmatoarea linie:
Cod:
players_models.amxx
Acum intram in addons/amxmodx/configs/players_models.ini , stergem tot ce este in el si adaugam urmatoarele:
Cod:
"terror" "foca"
"guerilla" "foca"
"leet" "foca"
"arctic" "foca"
"gsg9" "mo"
"gign" "mo"
"sas" "mo"
"urban" "mo"
In acest caz , CT's vor fi MO , iar T's vor fi FOCA. Daca vreti invers nu aveti decat sa modificati schimband in loc de foca puneti mo si invers..

Cam atat.. numai bine :
vitaminaXyZ
vitaminaXyZ
Membri

Mesaje : 11
Localizare : bucuresti
Hobiuri : cs

Sus In jos

Tutorial skinuri MO&FOCA [R0botzi] pe server Empty Re: Tutorial skinuri MO&FOCA [R0botzi] pe server

Mesaj Scris de Jargon Sam Feb 25, 2012 5:02 am

Waw nu am crezut ca e posibal ,foarte frumos !
Jargon
Jargon
Fondatori

Mesaje : 1137
Varsta : 29
Localizare : Oradea
Hobiuri : Sport

https://metin2info.all-up.com

Sus In jos

Tutorial skinuri MO&FOCA [R0botzi] pe server Empty Re: Tutorial skinuri MO&FOCA [R0botzi] pe server

Mesaj Scris de NoNe3 Mar Feb 28, 2012 5:58 am

Arrow frumos!!! Rolling Eyes
NoNe3
NoNe3
Membri

Mesaje : 462
Localizare : Cernavoda:X
Hobiuri : forum/samp

http://www.Fear.forummo.com

Sus In jos

Tutorial skinuri MO&FOCA [R0botzi] pe server Empty Re: Tutorial skinuri MO&FOCA [R0botzi] pe server

Mesaj Scris de skizo Mar Mar 06, 2012 6:36 am

thare!
skizo
skizo
Membri

Mesaje : 201
Localizare : :C/Windows
Hobiuri : CS , Minecraft..

Sus In jos

Tutorial skinuri MO&FOCA [R0botzi] pe server Empty Re: Tutorial skinuri MO&FOCA [R0botzi] pe server

Mesaj Scris de B.Marian Sam Iul 27, 2013 1:33 am

Frumos tutorial bafta.
B.Marian
B.Marian
Membri

Mesaje : 110
Localizare : Sarmasu
Hobiuri : Photo

Sus In jos

Tutorial skinuri MO&FOCA [R0botzi] pe server Empty Re: Tutorial skinuri MO&FOCA [R0botzi] pe server

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum